İade Şartları ve Kurallar

  1. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir
  2. HEREAWAY Sağlık Danışmanlık Hizmeti anında/canlı olarak verilen niteliği itibarıyla, iade edilemeyecek mal/hizmetler kapsamına girmektedir: BKZ: MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ 15. Madde/”Ğ”. “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.”.
  3. Herhangi bir uzmanımızla görüşme hakkı satın alıp bu hakkı herhangi bir şekilde kullanmamış olmanız durumunda ücretiniz tam olarak hesabınıza ilgili yasada belirtilen süre içerisinde (14 gün) platformumuzun aşağıda belirtilen resmi kanalarıyla tarafımızla iade ile ilgili iletişime geçmeniz durumunda, iade talebiniz tarafımıza beyan ettiğimiz resmi iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşmasından sonraki takip eden 10 iş günü içerisinde yatırılır.
  4. Ücret İadesi Reddedilecek Durumlar:
    • Herhangi bir uzmanımızla görüşme hakkı satın alıp, bu hakkın bir kısmını veya tamamını kullanmanız durumunda ise herhangi bir ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
    • Ücret iadesi için ödemeden sonraki 14 günlük yasal sürenin aşılması durumunda ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Ürün İade Adresi:

Wellpoint Şirketler Grubu

15 Temmuz Mahallesi Koçman Caddesi Demirkol Plaza No:54 B Blok Kat: 3 Güneşli/İstanbul


E-Posta: info@wellpoint.com.tr

Telefon: 444 67 42