Hakkımızda

Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye’deki alanında uzmanlaşmış geniş doktor ve sağlık hizmeti kadromuzdan yararlanabileceğiniz HEREAWAY Sağlık Danışmanlığı Platformu’na HOŞGELDİNİZ.

HEREAWAY, büyüyen ve özellikle sağlık alanında ağını genişleten Wellpoint Şirketler Grubu’nun farklı sektörler için sağlamakta olduğu sağlık hizmetlerinden edindiği deneyimlerin, günün şartlarına uyum sağlayan halkalarından biridir. Yer gözetmeksizin telefon tablet vb. gibi istediğiniz akıllı cihazdan sağlık danışmanlık hizmetini parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.

Rahatsızlıklarınız ile ilgili ek bir görüş almak istemeniz durumunda tüm raporlarınızı, laboratuvar sonuçlarınızı online ve canlı olarak seçtiğiniz uzmanlarca değerlendirme imkanı... Üstelik istemeniz durumunda farklı uzmanlardan dakikalar içinde ilave görüş bile alabilirsiniz.

Fiziki olarak bir hastanede muayene sıranızın gelmesi için bekleyeceğiniz ortalama süre (ön büro işlemleri, bekleme, muayene görüşmesi) yaklaşık 1 saattir. Trafikte harcadığınız süreyi, park yeri bulma süresini de eklediğinizde gidiş-dönüş yaklaşık 3 saat harcamanız olasıdır. HEREAWAY, yöneticinizden izin istemenize veya zamanınızı sağlık danışmanlığı dışında harcamanıza son vermeyi amaçlayan yenilikçi bir sağlık yaklaşımıdır.

Bir iş gezisine veya tatile çıkarken yanınızda aklınıza gelen her ilacı götürebilirsiniz ama onlarca doktoru götüremezsiniz. HEREAWAY ile yolda veya seyahatiniz sırasında rahatsızlanmanız durumunda paniğe kapılmadan sağlık danışmanlığı alabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz veya yaşadığınız ülkede doktor, psikolog veya sağlık uzmanınızla dil ve kültürel sorunlardan kaynaklanabilen iletişim sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Artık kendi dilinizde görüşebileceğiniz bir doktorunuza dünyanın bir ucunda olsanız da bir saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Rahatsızlığınızla ilgili ek görüş alabilir, muayene ve laboratuvar sonuçlarınızı doktorlarımıza inceletebilirsiniz.

HEREAWAY’de çeşitli branşlardaki alanının en iyisi olan uzmanlarımızla CANLI görüşme için her zaman her yerde hizmetinizdedir.